Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž skupinové výstavy Future Ready

Do 27.9.2018 bude ve výstavních prostorách projektu Hybernská 4, Praha 1, (u vrátnice doprava nahoru a do 3.patra) přístupná velmi zajímavá skupinová výstava Future Ready.

20 místností I 20 diplomantů AVU I 20 hostů

Dvacet letošních absolventů Akademie výtvarných umění v Praze nespojuje téma, přístup k tvorbě ani vyjadřovací prostředky. Společná je životní pozice na rozhraní definované studijní fáze a otevřené nestrukturované budoucnosti. Přes mnoho vzorů a doporučení není zatím nikomu příliš jasné, jak se na následující období připravit. Zdá se, že jednou z důležitých kompetencí umělce je komunikace, schopnost navazování a budování vztahů a spolupráce. Proto byli vybraní absolventi vyzváni k spolukurátorství – volbě spoluautora výstavního prostoru. Možnost volby nebyla limitována okruhem spolužáků, ale byla rozšířena napříč generacemi a profesemi až po neuměleckou sféru. Společně zabydlí prostor vylosované místnosti třetího patra Kampusu v Hybernské 4. Koho a proč diplomanti ke spolupráci přizvali, je možné vidět do 27. 9.2018.

Zúčastnění autoři: Miroslav Šeda I Josefína Černá I Sebastian Wojnar I Martin Žák I Renata Cziroková I Barbora Procházková I Seiko Hihara I Vanda Michalská I Veronika Gabrielová I Soyoungg Bae I Jakub Pospíšil I Martin Kyrych I Denisa Švachová I Julie Lupačová I Ondřej Filípek I Jan Uličný I Pavel Dušek I Jan Volár I Sara Zahorjanová I Tomáš Kažimír I Ondřej Vicena I Eliška Lhotská I Nikola Nikolai I Zdeněk I Michal Rapant I Eva Lukešová I Vojtěch Adamec I Jan Vlček I Ondřej Mestek I Josef Dvořáček I Matouš Háša I Jan Gemrot I Jan Sýkora I Mark Ther I Vojtěch Jehlička I Adam Kovalčík I Miriam Kaminská I Kristýna Kottová I Karíma Al-Mukhtarová I Filip Turek

Kurátorka: Daniela KramerováFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž skupinové výstavy Future Ready