Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Situace 73 Kateřina Konarovská: Čekárna

28. 3.-28. 3. / Galerie Pavilon / Instalace

28.3.2018 proběhla v galerii Pavilon, Mostecká 3, Praha 1, již 73. jednovečerní konceptuální Situace – Kateřina Konarovská: Čekárna.

Čekárna je imitace přirozeného prostředí pro můj fiktivní fashion časopis MISTTAKE a hudbu kapely MARIA. Místo, kde práce můžou působit. Dá se říci, že je to umělá instalace pro umělce. Některé časopisy jsem už schovala do reálných čekáren a míst. Formou časopisu a rádia se snažím promluvit jazykem vlastním lidem, co se o umění běžně nezajímají. Misttake časopis nenese módní názory, příběhy ani oblečení, přestože forma tomu na první pohled nenapovídá. A tak může začít konverzace. A narušení zažitých pohledů. Žádný šok a řev rozdílných názorů, ale nenápadná asimilace. V kapele Maria zpívám své texty a Bjorn a Lyckle z Holandska hrají na kytaru a klávesy. V časopise Misttake jsou moje práce a pár polo-fiktivních rozhovorů a příběhů od přátel.

Program Situace v Galerii Pavilon sestává ze série jednovečerních událostí, během kterých jednotliví umělci, teoretici a kurátoři, nebo umělecké skupiny představí krátké konstelace, gesta, která se mohou pohybovat kdekoli v linii site specific instalace až performance..Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Situace 73 Kateřina Konarovská: Čekárna