Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Silvia Vezzuto: Memories of summer

20.9.2018 se v novém prostoru Art together by Silvia Vezzuto, Mánesova 71, Praha 2, konala prezentace nazvaná Memories of summer. Výstava je přístupná době výtvarných kurzů (které Silvia pořádá často) a nebo po předchozím objednání telefonem nebo e-mailem.

dott. SILVIA VEZZUTO

Dottore in Discipline delle Arti, della Musica e dello Spettacolo, con lode.

Narodila jsem se v roce 1970 v Itálii, ve městě Brescia. Vystudovala jsem obor fashion design na Istituto di Brescia, technickou grafiku a ilustrace, a poté obor umění na Università degli Studi di Bologna, kde jsem získala titul „dottore“.

Během studií jsem malovala pro prestižní světoznámou uměleckou dílnu MARIANI AFFRESCHI v Brescia a spolupracovala jsem s několika významnými architekty a umělci.

Od roku 1997 tvořím v České republice. Jako jediná v ČR používám techniku strhávané fresky a moderním způsobem kombinuji různé techniky jako jsou mozaiky, „sand art“, olej na plátně a dřevě.

Na má díla se můžete podívat na několika místech v Evropě, ale také v USA, jižní Americe a v Arabských státech. Pokud se Vám nechce jet tak daleko, tak navštivte prodejny Dermacolu v Praze, ale i třeba v Ostravě a zde jsou k vidění má mozaiky.

Zkrátka, jsem vystudovaná italská umělkyně působící v Praze, která jako jediná používá techniku strhávané fresky. Má díla jsou nejen v Praze, ale na různých místech světa v soukromých sbírkách.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Silvia Vezzuto: Memories of summer