Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Radek Andrle: Harmonia

11. 11.-10. 12. / Knupp Gallery / Socha

Do 10.12.2015 bude v Alex Art Gallery, nově Knupp Gallery, Švábky 2 / 52, Praha 8 – Invalidovna, přístupná zajímavá výstava soch a plastik Radka Andrleho: Harmonia.

Radek Andrle, sochař figury i abstrakce, využívající ve svých pracích od dřeva přes sádru až po kompozit barevných kovů – vám představí nové plastiky z letošního roku. Autor plynule navazuje na předcházející cyklus Femme Fatale. Na výstavě uvidíte plastiku od menších rozměrů až po nadživotní ztvárnění.

Radek Andrle se narodil 24.12.1976 v Praze. V letech 1991 – 1995 vystudoval Soukromou mistrovskou školu uměleckého designu v Praze, obor sochařství. Mezi lety 1995 až 2011 působil jako odborný asistent v ateliéru ak. sochaře Olbrama Zoubka. V letech 2005 a 2010 se zůčastnil sochařských symposií „Džbán“ v Hředlích u Rakovníka a „Seník“ na farmě Hlubočec u Hradce nad Moravicí. Samostatně vystavuje od roku 2003. Tvorba Radka Andrleho se vyznačuje neustávajícím zájmem o lidskou postavu. Spolu s rodinou žije a pracuje v Praze.

http://www.alexartgallery.eu/index.php/category/radek-andrle-sochy-kov-cement-na-prodej-v-galerii-praha/Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Radek Andrle: Harmonia