Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Pavi TAire a Petra Dubjaka: Pocty City Pocity

3. 7.-31. 8. / Viniční altán / Fotografie

Do 31.8.2018 bude ve Viničním altánu Gröbovka, Havlíčkovy sady 1369, Praha 2 – Vinohrady, přístupná zajímavá výstava Pavi TAire a Petra Dubjaka: Pocty City Pocity. Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Pavi TAire vystavuje umělecké digitální grafiky a fotografie se svými texty a s texty s Roberta Křesťana,

Petr Dubjak vystavuje fotografiky o příběhu společné tvorby…

„Základními myšlenkami výstavy je vyšší míra tvořivosti na podkladě inspirujících fotografických záznamů, komplexnost děl a například odkazy k významným kulturním osobnostem a dílům, proto POCTY v názvu výstavy,“ říká Petr Dubjak, jeden z autorů výstavy.

 

Autorská dvojice si zábavnou formou pohrává s představivostí diváka. Vystavené exponáty jsou grafikami, vhodně a jemně zasazenými do fotografického pozadí, vše je doplněno lyrickým i prozaickým textem. V jedné obrazové buňce je tak skryto mnoho různorodých podnětů, které nepřímo nutí posluchače k zapojení jeho fantazie a intenzivnějšímu prožitku.

Petr Dubjak pracuje v ZETOR TRACTORS a.s. jako vedoucí designer na technickém úseku. Celkově realizoval více jak 33 výstav a uměleckých počinů. Pavi TAire, je všestrannou umělkyní, která se věnuje také psaní poezie a prózy. Ve svých dílech ráda vyjadřuje své osobní pocity a nálady.

http://www.pdsign.net/Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Pavi TAire a Petra Dubjaka: Pocty City Pocity