Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž OpenStudio7 Collective: Reaching out

26. 10.-16. 11. / Studio ALTA / Grafický design

Do 16.11.2016 bude v Hale Alta, U Výstaviště 21, Praha 7 – průchodem vedle autobazaru, přístupná skupinová výstava OpenStudio7 Collective: Reaching out.

Vystavují:

Conrad Armstrong
Luis Cerdas
Eva Červená
Julia Durgee
Marie Gourdain
Mattew Kvasnik
Saki Matsumoto
Viktor Valášek
Barbara Jagadics & Lucio Fuentes

Cíle můžou být osobní, rodinné, komunitní anebo globální; nicméně hranice mezi nimi splývají. V této výstavě kolektiv OpenStudio7 představí sérii děl, které pracují s tímto tématem a které byly podmíněné specifickými parametry. Reality statutu, genderu, rasy či věku, provokují reakce jednotlivců, kteří usilují o hledání řešení a překonání těchto omezení pomocí prostředků, které mají k dispozici.

Tyto ambice jsou nejčastěji symbolizovány sledováním sportu, jelikož tato mezinárodní skupina umělců byla vyzvaná, aby reflektovala téma v méně zjevném idiomu soutěžení.

Výstavu pozval Designblok, hostí ji Studio ALTA a vychází z hlavního tématu letošního Designbloku – sport. Umělci z OpenStudio7 vytvořili typografickou instalaci a výstavu maleb a kreseb s tématy cílů, úspěchů a ambicí a pojali je tak široce nebo tak úzce, jak jen je lze chápat.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž OpenStudio7 Collective: Reaching out