Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž NEXT: Daniela De Lluna – Ultra Lásky

15. 2.-15. 4. / Mono Fono / Malba

Do 15.4.2018 bude v nově otevřeném klubu Mono Fono, Jungmannova 15, Praha 1, přístupná zajímavá výstava obrazů Daniely De Lluna – Ultra Lásky.

Daniela Kožminová, která od letošního roku vystupuje pod jménem Daniela De Lluna, je výraznou a nepřehlédnutelnou členkou ateliéru Vladimíra Skrepla na pražské AVU, kterou navštěvuje pátým rokem. Dalo by se říci, že je i typickou reprezentatkou tohoto ateliéru, takže její malbu je možné charakterizovat jako intenzivně expresivní figuraci s výraznou barevností. Její expresivní gesta a figurální příběhy nesou scénáře, které nejsou cizí současnému oku ani době. Ve své tvorbě pracuje i s fotografií, objektem, sochou, videem a zvukem. Nejsilnější je ale v malířské poloze. Na výstavě Ultra Lásky v Mono Fono představí obrazy související s tématem vztahů – partnerských i přátelských, veselých i smutných.

Kurátor výstavy: Petr Hájek

Výstavní cyklus NEXT volně navazuje na výstavní cyklus Next Targets, který The Chemistry Gallery realizovala v letech 2009 až 2011 a jehož cílem bylo poukazovat na výrazné umělecké talenty zejména v oblasti malby, kteří by neměli uniknout pozornosti laické i odborné veřejnosti, která se zabývá současným vizuálním uměním. Koncept výstav NEXT bude každé dva měsíce představovat výrazné malíře z řad studentů českých uměleckých vysokých škol v kreativním prostoru Mono Fono v Jungmannově 15.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž NEXT: Daniela De Lluna – Ultra Lásky