Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Matěj Dereck Hard: Co nám zrcadlí autismus

9. 4.-11. 4. / DSC Gallery / Fotografie

Jen do 11.4.2019 bude v DSC Gallery, Dlouhá 5, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava Matěje Derecka Harda: Co nám zrcadlí autismus. Snímky pak bude možné zhlédnout v Centru Chodov od 12. 4. do 10.5.2019.

Srdečně Vás zveme na výstavu modře laděných fotografií Co nám zrcadlí autismus, Matěje Derecka Harda.

Výstava probíhá v rámci Atypické kampaně, kterou pořádají:
Auttalk / Autismus jako dar / ATYP magazín

Autisté mají emoce, sny, přání, touhy a potřeby, které nejsou nijak speciální. Stejně jako všichni ostatní potřebují respekt, bezpečí, lásku… Potřebují být přijímáni. A nikdo z nás by nechtěl být přijat, až když přestane dělat to či ono, až potom, co se změní, až když udělá, co se po něm chce. Všichni toužíme po tom být přijati právě takoví, jací zrovna jsme. Bezpodmínečně. Odsouzení bolí. Přijetí přináší úlevu na obou stranách. Těm, co přijmou i těm, co jsou přijati. Už se nemusí zlobit a vymezovat. Přijetí je základ, na kterém se dá stavět. Přijměte pozvání do světa autistů, nechte se inspirovat a zkuste se podívat na svět atypickýma očima.

…….

MgA. Matěj Dereck Hard (*1985), absolvent magisterského oboru tvůrčí fotografie na Slezské univerzitě. Komerčně se věnuje zejména fotografii street (urban) culture. Vydal publikaci STREET KIDS, která představila výběr 20 předních umělců, hudebníků a sportovců z urban kultury. Jejím hlavním poselstvím bylo poutavou formou fotografií a textů motivovat mladé lidi k zajímavým tvůrčím činnostem.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Matěj Dereck Hard: Co nám zrcadlí autismus