Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Martin Rybář: PEE

1. 9.-7. 9. / Footshop / Fotografie

Pouze do 7.9.2017 bude ve Footshopu, Bubenská 1, Praha 7, v nově otevřené galerii v 1.patře, přístupná výstava fotografií Martina Rybáře: PEE.

„Málo kdo totiž ví, že jsme nad prodejnou Footshopu měli téměř tři roky office. Za tu dobu jsme ale narostli natolik, že jsme se tam už zkrátka nevešli a přestěhovali jsme se do Karlína. Proto jsme se rozhodli, že náš původní workspace proměníme opět v galerijní prostor, který pro vás všechny zpřístupníme!

Opening druhého patra odstartoval vernisáží Martina Rybáře s jeho lehce provokativní a zároveň lokálností inspirovanou fotografickou výstavou ,,Pee“.

Martin Rybář je pražský kreativec, který se inspiruje současnými trendy a zároveň hledá nové způsoby sebevyjádření. Rád porušuje pravidla a často se pohybuje na pomyslné hraně. Série fotografií vznikala po dobu dvou měsíců a představuje oblíbená místa a podniky v Praze, ze zcela ojedinělé perspektivy.

Z důvodu zachování autenticity celého projektu nebyl personál podniků předem o focení informován, o to zajímavější bylo pozorovat reakce lidí, když Martin zacházel s přítelkyní na dámské záchody s klasickým analogovým fotoaparátem.

📸 instagram.com/martin_rybar
🌐 www.martinrybar.comFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Martin Rybář: PEE