Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž: Marek Ehrenberger / Not Good Enough

Do 17.3.2019 bude ve Vnitroblocku + Signature store & Café, Tusarova 31, Praha 7, přístupná zajímavá výstava Marka Ehrenbergera: Not Good Enough.

Pokud jste byli na podzimním Designbloku, nemohli jste přehlédnout stánek tohoto talentovaného ilustrátora a grafického designéra. Marek Ehrenberger, skromný kluk z Moravy s vášní pro cestování, to se svou tvorbou dotáhl až do New Yorku. Momentálně je ale v Praze, a tak jsme spolu upekli výstavu u nás ve Vnitroblocku!

Marek sám svou tvorbu přirovnává k chameleonovi – barevná, osobitá, mírně střelená… přidejme k tomu trochu nadsázky a máme recept na skvělou solo show, ve které vám Marek představí svou nejnovější sérii dřevěných figur a ikonických hlav. Vyobrazuje členy současné různorodé individualistické společnosti, ve chvílích jejich síly i úzkosti. Každá postava reflektuje úzkostlivé stavy, jež jsou důsledkem dnešní uspěchané doby. Inspirací byl Markovi samotný New York, město, které nikdy nespí a které podobně jako kterákoli jiná metropole světa oplývá zdánlivě nekonečnou diverzitou.

Marek Ehrenberger
Vystudoval ve Zlíně na Univerzitě Tomáše Bati a v Praze na UMPRUM. Od roku 2012 se živí jako freelance ilustrátor a grafický designér. Pracovně působil například v Curychu, Barceloně nebo v renomovaném studiu Craig&Karl v New Yorku. Právě kouzlo metropole mrakodrapů mu učarovalo nejvíce a momentálně zvažuje, že by se tam natrvalo usadil.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž: Marek Ehrenberger / Not Good Enough