Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Magdalény Cubrové: Svět je divukrásná zahrada

Do 29.11.2018 bude pro vážné zájemce přístupná v OOA-S – Ochranné organizaci autorské, Národní 41, Praha 1, zajímavá výstava obrazů Magdalény Cubrové: Svět je divukrásná zahrada.   Otevřeno Po – Čt 9-16, v jiném termínu pouze na telefonu (+420) 224 934 406.

Ak.mal. Magdaléna Cubrová

Narozena 18. 4. 1952 v Praze. Studovala na AVU v Praze u prof. A. Fišárka a J. Smetany. Rozsah žánrů její výtvarné tvorby je široký: intimní kresby, obrazy (plátno, sklo, dřevo), monumentální veřejné malby s reliéfem (pražská nemocnice Na Homolce), fresky (sportovní areál Velemín), gobelíny (Kolín), smalty na železných plastikách (observatoř Ondřejov), skleněné mozaiky (poliklinika v Praze).

Magdalena Cubrová má svá díla zastoupena ve sbírkách NG v Praze, galeriích ČR, ve vládních úřadech a společenských organizacích, ale také v mnoha soukromých sbírkách. Do roku 2007 se prezentovala svými díly na 52 kolektivních, 23 zahraničních a 13 samostatných výstavách. Na svém kontě má 25 realizací do architektury, několik stovek obrazů, kreseb a ilustrací. Jejím otcem byl významný český architekt a pedagog František Cubr.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Magdalény Cubrové: Svět je divukrásná zahrada