Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Legenda Ondřej Basjuk

23. 10.-29. 10. / Galerie Havelka / Kresba

Už jen do 29.10.2015 můžete v Galerii Havelka, Martinská 4, Praha 1, zhlédnout výstavu – výsledek práce Ondřeje Basjuka.

Jedná se o první díl výstavního projektu „Legendy Gr2“.

Příležitost vidět malíři přímo pod ruku se naskytne v Galerii Havelka od konce října do poloviny prosince 2015 v průběhu pilotního dílu projektu „Legendy Gr2“.

Během osmi týdnů se zde postupně představí osm tvůrců, o kterých se v prostředí Kokoliova ateliéru Grafika 2 na AVU v Praze vyprávějí legendy. Jsou to jak umělci, kteří se prosadili na výtvarné scéně, tak i osobnosti, které léta intenzivně pracují v soukromí ateliéru a jejichž dílo může být pro veřejnost speciálním překvapením.

Galerie Havelka svou dispozicí umožňuje kolemjdoucím pohled do interiéru galerie. Umělci budou vytvářet své dílo přímo na místě a to za plného „dozoru“ veřejnosti. Přijďte se podívat naživo do Martinské ulice, případně sledujte průběh tvorby na webové adrese www.galeriehavelka.cz/cs/aktuality

První představenou legendou je ONDŘEJ BASJUK.

Ačkoli je teprve nedávným absolventem AVU, stačil už získat značné renomé, výtvarná ocenění a zájem sběratelů. Jeho obrazy jsou tajuplné a zároveň nasycené obsahy a souvislostmi. Basjukova svrchovaná malířská technika je ve službách zvláštní směsi humanismu, sarkasmu a melancholie. Více na www.basjuko.blog.cz

Detailní průběh výstavy:

Práce autora na obraze od soboty 24. října vždy od 12 do 18 hodin,
Vernisáž v úterý 27. října 2015 od 16 do 20 hodin,
Galerie je otevřena i ve středu a čtvrtek od 16 do 18 hodin.

Připravené jsou následující Legendy: Ryan O’Rourke, Vilém Balej, Klára Stodolová, Libuše Vendlová, Jakub Romanov, Pavel Příkaský, Zuzana Růžičková.

Projekt je věnován Šárce Trčkové.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Legenda Ondřej Basjuk