Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž: Kateřina Konarovská & Katerina Sidorova & Debbie Young: Císař je nahý

Do 14.7.2018 bude v kulturním prostoru Holešovická šachta, Na Šachtě 3, Praha 7, vstup je z ulice Bubenská 14, přístupná velmi zajímavá výstava Kateřiny Konarovské (CZ), Kateriny Sidorove (RUS) a Debbie Young (Skotsko): Císař je nahý.

Tyto mladé umělkyně se potkaly na studiích na Královské akademii umění v Haagu a spojuje je práce s textilem, ať už jsou to tkané látky či tapiserie, výroba oblečení či návrh designu.

Uprostřed karnevalu, kterým současná situace opravdu je, je těžké odvodit pravdu ze lží a fakta z fikce. Struktury moci jsou zahaleny nejkrásnějšími dekoracemi, nerovnost je oblečena do růžové, obtěžování má nasazený úsměv. Můžete se jednoduše ztratit a následovat obecný názor. Ale je to, čemu se rozhodnete věřit, to, o co tu opravdu jde? Vidíte, co je ukryto za maskami?
Kateřina Konarovská, Katerina Sidorova a Debbie Young vám poskytnou jeviště, dají vám oblečení a festival, kde se můžete obléct. Bavte se, radujte se, ale také dávejte pozor, když budou lidé ukazovat na tu nejlépe oblečenou osobu – nemusí na sobě mít vůbec nic.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž: Kateřina Konarovská & Katerina Sidorova & Debbie Young: Císař je nahý