Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Karin Zadrick: Folklór

Do 15.4.2019 bude v showroomu Heleny Dařbujánové, Veverkova 7, Praha 7, přístupná zajímavá výstava fotografií Karin Zadrick: Folklór.

Výstava Folklor ve window gallery v showroomu Heleny Dařbujánové představí 5 dosud nezveřejněných fotografií, které autorka Karin Zadrick nafotila pro Dolce Vita v roce 2014.

Série fotografií vystavených na výstavě Folklor zve k ohlédnutí za obdobím masopustu, vzdává hold tradici, řemeslu a to vše skrze osobitý umělecký pohled fotografky Karin Zadrick.

……..

Karin Zadrick

Vystudovala obor konceptuální tendence na Fakultě výtvarných umění v Brně pod vedením Petra Kvíčaly a Petera Ronaie. Mimo jiné se věnuje fotografii a multimediální tvorbě. Od roku 2000 žila a tvořila v USA, od roku 2008 žije a tvoří v Praze. Je autorkou nepravidelně vycházejícího tištěného projektu Skici, volných sérií fotografií. Inspirací je pro ni snaha o pochopení vlastní existence a snaha dobrat se nějaké vnitřní pravdivosti v každé oblasti, ve které tvoří. V oblasti módy spolupracuje dlouhodobě s módní návrhářkou Denisou Novou. Fotila pro Elle, Dolce Vita a další. Spolupracuje s umělci, architekty, hudebníky. Byla nominována na Czech Grand Design za rok 2007, 2010 a 2011. 

www.karinzadrick.com Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Karin Zadrick: Folklór