Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Kamila Ženatá: Horizont událostí

Do 19.7.2015 bude v podzemí (a s jedním překvapením v 1.patře) Karlin Studios, Křižíkova 34, Praha 8 (vzadu), přístupná úžasná výstava Kamily Ženaté: Horizont událostí.

V září 2014 sestavila Kamila Ženatá ve svém ateliéru experimentální skupinu osmi žen, které v průběhu několika měsíců podstoupily sebepoznávací proces, během něhož popisovaly své dětství, mapovaly a znovuprožívaly systémy, v nichž byly vychovány, sdílely své příběhy, imaginovaly, vyprávěly sny a malovaly. Využily pobídku k procesu, který odkrývá intimní, skrytá, nevědomá, a tím významná území lidské psychiky. Výsledkem spolupráce je záznam proměny, autentické svědectví, které vyšlo z uzavřeného, „chráněného“ území do veřejného prostoru. První část projektu se odehrává ve sklepě v Karlin Studios. Horizont událostí bude pokračovat druhou částí v brněnském Domě umění v roce 2016.

– 3. cervna v 18 hod: komentovaná prohlídka. Výstavou provedou její autorka a kurátorka.
– 16. června od 19.30 v Karlin Studios scénické čtení hry Lenky Lagronové Horizont událostí (první dějství), které uvede Divadlo Letí v režii Martiny Schlegelové (počet míst omezen, rezervace nutná).
Více informací a vstupenky na www.divadlo-leti.czFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Kamila Ženatá: Horizont událostí