Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Hans-Jürgen Burkard: Nestydaté časy – fotografie z Ruska

Do 30.12.2015 bude v galerii art residence Zahradnik, V Jámě 8, Praha 1, přístupná velmi zajímavá a rozsáhlá výstava Hanse-Jürgena Burkarda: Nestydaté časy – fotografie z Ruska.

Galerii najdete takto: Vejdete do průchodu, přejdete dvůr, pak na schodiště a po schodech 2 patra dolů do podzemí.

Galerie Zahradník Vás srdečně zve na výstavu „NESTYDATÉ ČASY – fotografie z Ruska“ německého fotografa Hanse-Jurgena Burkarda.
Fotografie z let 1989 – 1995 zachycují chaotickou dobu velkých proměn doby Perestrojky a rozpadu Sovětského svazu. Fotoreportáže, které vznikly na zakázku německého časopisu „Stern“ byly vyznamenány mnoha mezinárodními cenami, mezi jinými v roce 1994 cenou „Infinity Award“ Mezinárodního Centra pro Fotografii v New Yorku, kde byly rovněž jeho fotografie vystaveny. Jeho snímky byly publikovány v časopisech Life, Time, Newsweek, Sunday Times Magazine, Paris Match, Figaro Magazine, El Pais, Geo Magazin, Stern.
V soutěži World Press Photo získal několik cen a čestných uznání. Německý a evropský Art Director Club ho vyznamenal dvanácti medailemi. 16 samostatných výstav po celém světě a velká fotografická publikace „Jenseits von Kreml und Rotem Platz“ jej profilují jako jednoho z nejvýznamnějších současných fotožurnalistů na světě.

 Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Hans-Jürgen Burkard: Nestydaté časy – fotografie z Ruska