Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Globální oteplování a jeho důsledky

2. 6.-20. 6. / Galerie 1 / Věda

Do 20.6.2015 bude v Galerii 1, Štěpánská 47, Praha 1, přístupná zajímavá francouzská výstava Globální oteplování a jeho důsledky (s překladem panelů do češtiny). Vstup volný.

Třináct panelů představí široké veřejnosti i dětem téma globálního oteplování a skleníkových plynů. Výstava umožní návštěvníkům lépe pochopit problematiku životního prostředí a jeho ochrany.

Výběr fotografií na téma životního prostředí (biodiverzita, energie, voda, les) doprovodí tuto výstavu, na které budou také k vidění obrázky žáků ZŠ Prahy 1, kteří se zúčastnili výtvarné soutěže „Jak si představuješ planetu Zemi za 50 let“ a prezentace oděvní tvorby studentů VOŠON a SPŠO na téma „Recklovat, uživit, tolerovat“.

Francouzský institut v Praze vás zve při příležitosti akce „Týden France 2015 v Praze“ na výstavu „Globální oteplování a jeho důsledky“.

Vernisáž se konala za účasti Mgr. Evy Špačkové, radní pro oblast školství, občanskou společnost a spolky MČ Praha 1, a Isabelle Guisnel, kulturní radové a ředitelky Francouzského institutu v Praze.

Výstava se koná pod záštitou francouzského velvyslance J.E. Jeana Pierra Asvazadouriana a starosty MČ Praha 1 Oldřicha Lomeckého.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Globální oteplování a jeho důsledky