Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Dávid Suchár: Skateboarding is life and love

13. 9.-31. 10. / Polagraph / Fotografie

Do 31.10.2017 bude ve fotografickém obchodu a galerii Polagraph, Husinecká 14, Praha 3, zdarma přístupná výstava Dávida Suchára: Skateboarding is life and love.

Dílo nese název Skateboarding is life and love: NY Portraits a zachycuje týdny, které jehož autor strávil v New Yorku dokumentováním místní skateové scény.

Výstava je složena ze tří částí – instaxových fotografií, nahrávek rozhovorů a videí z cest po Velkém jablku. Tyto tři složky se navzájem doplňují tak, aby poskytly co nejkomplexnější obrázek nejen o lidech, se kterými se Suchár v rámci mapování výrazně specifické newyorské skate komunity setkal, ale i o místech, kde se tato setkání probíhala. Fotoportéty skateařů jsou doplněny o jejich vlastnoruční podpisy a nahrávky rozhovorů vzniklými přímo v místech pořízení snímku. Fotografie lidí a míst jsou následně propojené nití videí, která vznikla během autorova cestování po metropoli a zachycují newyorské metro a ulice. I díky těmto doplňkovým materiálům lze nadcházející Suchárovu výstavu považovat za plnohodnotný dokumentární celek. 

Vernisáž výstavy byla součástí oslavy 5. narozenin Polagraphu !!Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Dávid Suchár: Skateboarding is life and love