Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Cristian Del Risco / Remixed 7

7. 11.-7. 1. / Galerie Prokopka / Malba

Do 7.1.2018 bude v Galerii Prokopka, Prokopova 9, Praha 3, přístupná zajímavá výstava obrazů Cristiana Del Risco / Remixed 7.

Cristian Del Risco ( narozen 1975 ) studoval CYBERARTS na NEW WORLD SCHOOL OF THE ARTS, pracuje s více médii a vzájemně je propojuje, zajímá ho ilustrace, malba i fotografie. Tento výtvarník je pro naší galerii známý, jíž v roce 2015 se prezentoval na výstave ŽIŽKOV FAMILY společně se svou ženou Evou.

Výstava REMIXED 7 představuje cyklus abstraktních maleb v nichž kolážovitým způsobem spolupracuje více výtvarných technik ( křída, barva, sprej,papír). Z barevných ploch často vystupuje kresba nebo výrazný organický ornament vytvořený sprejem. Cristian Del Risco se zde vrací do zkušeností z konce 80.let kdy sprejoval přes šablony na desky se slavnými značkami světových skatů. Autor má za sebou řadu samostatných i společných projektů. Pokud Vás vystavená díla zaujala, můžete kontaktovat kurátorku výstavy.

Více: www.dialogo.cz/CRISTIAN.htm

Kurátorka: Markéta VlčkováFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Cristian Del Risco / Remixed 7