Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Claudio Baldrich: Arte del sur

3. 11.-24. 11. / Latin Art Gallery / Malba

Do 24.11.2016 bude v Latin Art Gallery, Jungmannova 3, Praha 1, přístupná výstava obrazů Claudio Baldricha: Arte del sur.

Claudio Baldrich se narodil v roce 1963 v Buenos Aires v Argentině. Od mládí se zajímal o kreslení a hudbu, rodiče ho směrovali na hodiny výtvarné výchovy i hru na kytaru. Časem se začal věnovat také psaní, poezii a skládání písniček.
Ukončil elektrotechnickou průmyslovku a v roce 1992 získal titul inženýra na Národní technické univerzitě. Pracoval jako inženýr, ale zároveň se věnoval malbě i hudbě, hrál v různých skupinách rock a blues.
Od roku 2008 se věnuje profesionálně výtvarnému umění.
V Latin Art Gallery si můžete prohlédnout i koupit práce tohoto autora, k nimž ho inspiroval jeho poslední pobyt v Praze.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Claudio Baldrich: Arte del sur