Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž CASting Off – klauzury CAS FAMU

Do 3.7.2016 bude v galerii GAMU, Malostranské náměstí 12, Praha 1 (pozor, nově vstup z průchodu), přístupná výstava CASting Off – klauzury CAS FAMU.

Otevřeno denně mimo pondělí: 10-12 h a 13-18 h.

Vystavují:

Duong Viet Anh, František Fekete, Veronika Dostálová, Vendula Guhová, Haruna Honcoop, Jiří Matoušek, Franz Milec, Pyin Nyar Zeya, Lea Petříková, Tomáš Roček, Andrej Sýkora, Matěj Šenkyřík, Klára Trsková, Vojtěch Žák

kurátor: Michal Kindernay

Klauzurní výstava Centra audiovizuálních studií FAMU shrnuje práce vybraných studentů za uplynulý rok. Projekty, na kterých studenti pracují v rámci dílen pod vedením Georgije Bagdasarova, Martina Blažíčka, Miloše Vojtěchovského a Michala Kindernaye, reagují na specifický prostor galerie AMU a prezentaci současného umění obecně. Centrum audiovizuálních studií (CAS) nabízí v portfoliu uměleckých oborů alternativu v programově přesahujících žánrech a médiích, nicméně primárně vycházejících z pohyblivého obrazu. Filmové projekce, hudební, divadelní či sociální projekty, intervence ve veřejném i kybernetickém prostoru či umění instalace studenti v rámci studia různě propojují a variují. Různorodé práce a přístupy kriticky i poeticky zachycují bizarní i všední události světa kolem nás. Galerie AMU se na pár dní proměňuje v jeho trochu zmatený ale metaforický model.

www.facebook.com/galerie.amu
www.g.amu.czFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž CASting Off – klauzury CAS FAMU