Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Bet Orten & Veronika Ruppert: Pohlednice z budoucnosti (Old`s Cool)

Do 13.7.2018 bude na náplavce pod Palackého mostem, Praha 2, přístupná venkovní výstava Bet Orten & Veroniky Ruppert: Pohlednice z budoucnosti.

Elpida v rámci OLD’S COOL 2018 uvádí výstavu velkoformátových fotografií.

Jak si dnes mladí lidé představují své staří? Kde se vidí, až budou ve věku svých babiček a dědečků? To je téma, které letos otevírá výstava velkoformátových Pohlednic z budoucnosti. Elpida oslovila mladé české talenty napříč obory, aby se podělily o své představy. Jejich budoucí vize stáří ztvárnili dnešní senioři. Na projektu už počtvrté v řadě spolupracuje kreativní duo Bet Orten a Veronika Ruppert.

Výstava Pohlednice z budoucnosti je součástí dlouhodobé kampaně OLD’s COOL, kterou pořádá proseniorská organizace Elpida. OLD’s COOL představuje inspirativní osobnosti a jejich velké životní příběhy na pomezí kultury a společenské debaty s cílem iniciovat dialog napříč generacemi. Do realizace projektů se zapojují současní umělci a samotní senioři. V rámci OLD’s COOL můžete navštívit výstavy, divadelní představení, debaty, workshopy a vystoupení sboru Elpida.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Bet Orten & Veronika Ruppert: Pohlednice z budoucnosti (Old`s Cool)