Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Barbora Mališová: Paměťovky

Do 30.3.2020 bude v Galerii „Toyen“ v podzemí Informačního centra MČ Praha 3, Milešovská 1, Praha 3 (přímo na Náměstí Jiřího z Poděbrad), přístupná zajímavá výstava obrazů Barbory Mališové: Paměťovky.  Otevřeno: Po – Pá 8 – 18 hodin, So 8 – 14 hodin, vstup zdarma.

Ostravská rodačka Barbora Mališová (1971) studovala na pražské Akademii výtvarných umění v ateliérech Františka Hodonského a Aleše Veselého a později také na Divadelní fakultě Akademie múzických umění scénografii. Cenné zkušenosti získala na zahraniční stáži v Královské akademii v Haagu. Barbora Mališová s oblibou maluje především zvířata. Jak se píše v katalogu k její předchozí výstavě, pokrývá i malé plátno monumentálním tvarem vzájemně dotýkaných a někde i do sebe vklíněných zvířecích těl, vnořených do trávy, do listí a větví.

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Honza Ch.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Barbora Mališová: Paměťovky