Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Andrea „Žabka“ Klváčková: Perokresby

Do 19.7.2015 bude v obchodě Horsefeathers, Revoluční 3, Praha 1, přístupná výstava perokreseb Andrey „Žabky“ Klváčkové.

Andrea „Žabka“ Klváčková je mladá talentovaná umělkyně pocházející ze slovenského Ružomberka a momentálně žijící v Praze. Kromě kresby, malby, fotografie a dalších forem umění má v lásce hory. Právě tato záliba jí přivedla k řadě zajímavých lidí a firem, se kterými spolupracuje a pro které vytváří originální designy. Ve většině případů se jedná o lidi z oblasti extrémních sportů, a tak v jejím portfoliu najdete boty pro Zuzičku Stromkovou, surf pro Klaudii Medlovou nebo skate desku pro Didi Augustinovou. Momentálně Žabka pracuje na designech pro dámskou kolekci Horsefeathers Spring 2016 a právě tato spolupráce jí přivádí k výstavě v pražském Horsefeathers store.

Do světa Žabky Klváčkové můžete nahlédnout na jejím blogu ZABKA’S WORLD http://zabkasworld.blogspot.cz/

Žabka představí kolekci svých perokreseb, které budou vystaveny na galerijní stěně pražského obchodu v průběhu následujícího měsíce. Kromě těchto obrazů budou k vidění i její designy na prknech, botech a dalších věcech, které vytvořila speciálně pro své přátele z boardsports komunity.

Music: DJ Dobrin „DoB“ Mitchev – Producent a Dj z Wet Job Dopeartment

Dobrin je původem z Bulharska, ale delší dobu žije v Praze, kde se 7 let věnoval skateboardingu a momentálně hudební produkci a djingu. Na party DoB zahraje převážně v rytmu HipHop/RnB, ale i do více elektronických stylů jako jsou Trap a Dubstep.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Andrea „Žabka“ Klváčková: Perokresby