Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní otevření Vnitroblocku a výstava 5 x 5

31.10.2016 proběhlo slavnostní otevření Vnitroblocku + Signature store & Café, Tusarova 31, Praha 7.

Jeho součástí byla vernisáž výstavy 5 x5 – pětidílného českého fotoprojektu zachycujícího pět sportovců v pěti různých urbexových lokacích.

Pětidílný český fotoseriál ukazuje pět sportovců v pěti urbexových lokacích. Zachycuje pohyb v místech, která chátrají, jsou časem zapomenutá nebo v nich zřídka spočine lidská noha. Právě takové prostředí nejlépe kontrastuje s mladými sportovci a jejich energií, kterou do těchto míst přinášejí. Vzniká tak propojení urbexového fenoménu a sportovního talentu, který opuštěným lokacím vtiskává nový rozměr.

Pro tento projekt byli osloveni mladí talenti, kteří milují svůj sport a objevování nových výzev:
Továrny – Freerunning – Tomáš Čapek
Železnice – Skateboarding – Kryštof Mizur
Zříceniny – Slackline – Lukáš Černý & Michal Pírek
Střechy – Tanec – Julie Šurková
Přístavy – Trial Bike – Tatiana Janíčková

Další části programu byly:

možnost vytvořit si vlastní tričko se #SIGNATURE designem pomocí sítotisku.

Live ilustrátoři Dominik Miklušák a Longhi.

Food trucky Crush Street Food, Mikey’s Little Sins

DJs: DJ Benny, N’zym

Chtěli jsme na Smíchově probudit sport, kulturu a zábavu a oživili jsme pro vás všechny Radlickou – kulturní sportovnu. Chybělo nám ale místo, kde přes den posedět s kamarády, dát si dobrý kafe a prohlédnout si mladé šikovné umělce a tak jsme společnými silami proměnili bývalou opuštěnou truhlárnu na Kavárnu co hledá jméno.

Tentokrát jdeme dál a na opačné straně Prahy. Jeden barák už nám nestačí a chceme pro vás probudit celou ulici. Mezi Tusarovou 31 a Dělnickou 32 chceme vytvořit multifunční útočiště pro všechny kreativní duše – kavárenské povaleče, jedlíky, tanečníky, pro všechny s láskou k designu a módě a hlavně všechny, kteří milují Prahu a život!

Sledujte, jak rychle nám to půjde tentokrát! #VNITROBLOCK

Módním trendům oděvních řetězců se můžeš přizpůsobit nebo se vůči nim vymezit. My jednoznačně volíme druhou možnost, a proto sázíme na originalitu českých a slovenských návrhářů/designérů s unikátním rukopisem. Nebaví nás rychlý výběr zboží a ještě rychlejší cesta s kreditkou k pokladně. U nás si dej klidně na čas a nech si poradit od profíků, kteří to, co prodávají, znají do nejmenších detailů.

Signature je prostor, kde si můžeš kromě oblečení, doplňků a věcí do bytu koupit i drink, dobře se najíst, přijít se podívat na prezentaci nové kolekce nebo se sejít s partou na našem workshopu. Příjemnou atmosféru tohohle místa dokresluje živá muzika nebo vystoupení DJs.

My, co stojíme za Signature, neoddělujeme práci a zábavu, protože děláme to, co nás baví. Pořád hledáme inspiraci, jak věci zdokonalovat a posouvat o kus dál. Ve všem fungujeme zásadně na doraz – jsme už prostě takoví. A stejný je i tenhle projekt.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slavnostní otevření Vnitroblocku a výstava 5 x 5