Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní otevření ateliéru a showroomu Sadofsky & Trantina

končí 31. prosince / / Malba

13.2.2020 byl slavnostně otevřen nový ateliér a showroom umělecké dvojice Sadofsky & Trantina na adrese Na Maninách 22, Praha 7. Pozor ! – návštěva je možná jen pro vážné zájemce z řad sběratelů a jen na předchozí objednání na e-mailu petr(zavináč)podebal.com !!

Zakladatel umělecké skupiny Pode Bal Petr Motyčka působící pod pseudonymem Peter Sadofsky a malíř Dan Trantina tvoří umělecký tandem od roku 2014.

Kromě maleb dvojice tvoří i prostorové objekty a vystavuje u nás i v zahraničí.

O autorech
Dan Trantina (*1965) patří k nejvýraznějším představitelům české malby střední generace. Absolvent Ateliéru figurální a monumentální malby Jiřího Načeradského na pražské AVU.
Petr Motyčka alias Peter Sadofsky (*1971), vizuální umělec, člen výtvarné skupiny Pode Bal. Studoval výtvarné umění na Oregonské univerzitě a fotografii a vizuální komunikaci na VŠUP v Praze.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Slavnostní otevření ateliéru a showroomu Sadofsky & Trantina