Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Slavnostní křest knihy Olgy Path Štiplové: Zmrzlina s příchutí záměru

25.4.2016 proběhl v restaurantu Avion 58, Komunardů 42, Praha 7, slavnostní křest knihy Olgy Path Štiplové:  Zmrzlina s příchutí záměru.

Křtu, který měl krásně sjednocený zmrzlinový vizuál, se zúčastnila řada více či méně známých osobností pražského kulturního a bulvárního světa.

Autorkou ilustrací v knize i na obalu je malířka a ilustrátorka Kateřina Slunečková. Její originály byly na místě vystaveny a je i možnost je zakoupit (www.sluneckova.com).

Anotace knihy:

Olga Path Štiplová

Zmrzlina s příchutí záměru

Autorská prvotina někdejší známé pražské večírkové reportérky a fotografky zachycuje několik let života, kdy se dívka, původem z moravského maloměsta, během krátké doby ocitá v ostré realitě mediálních i mezilidských manipulací. Kniha se nevyhýbá popisu leckdy velmi choulostivých a ošemetných situací, spojených jak s problematickými vztahy, tak s věčným hledáním podnájmu, vyděláváním peněz a seberealizací v pohnuté fázi života. Metaforou pro nekonečnou spirálu běhu světa, který se i přes veškeré karamboly a tragické události točí stále dál a dál, je právě představa točené zmrzliny.

Kniha je k dostání na:

https://www.kosmas.cz/knihy/216181/zmrzlina-s-prichuti-zameru/

 Fotografie z výstavy