Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Sans Souci | Designblok 18 – prezentace exkluzivních svítidel

končí 31. října / Sans Souci Lighting / Design

Do 29.10.2018 bude v rámci Designbloku 2018 vyjímečně přístupný showroom exkluzivních svítidel Sans Souci v Domě módy na Václavském náměstí 58, Praha 1. Dále pak bude možné si návštěvu domluvit jen vážným zájemcům z řad sběratelů.

Značka svítidel Sans Souci zpřístupní v rámci letošního Designbloku svůj nový showroom na Václavském náměstí. Showroom pak zůstane přístupný široké veřejnosti po celou dobu konání festivalu, až do 29. října.

Návštěvníky přivítá exkluzivní prostor showroomu v 5. patře Domu Módy, který nabízí jedinečný pohled na sochu sv. Václava a celé náměstí. V průběhu večera pak hosté nahlédnou do světa aktuální tvorby značky Sans Souci. Z ní stojí za zmínku například dynamické svítidlo Aurora imitující polární záři. Tento designový kousek svítí v showroomu celou noc, a je tak dobře viditelný přímo z Václavského náměstí.

Značka Sans Souci ve své tvorbě elegantně propojuje poctivé sklářské řemeslo, moderní technologie i výjimečný design. Jejich práce zdobí soukromé rezidence a paláce, luxusní jachty, hotely a restaurace i nákupní centra po celém světě. “Snažíme se přicházet s řešeními, která se dají různě modifikovat tak, aby byla aplikovatelná do různých typů interiéru,” doplňuje Martin Cháb, majitel firmy.

Sans Souci bude jedním z vystavovatelů, kteří na Designbloku představí svou práci ve vlastních prostorách. Téma letošního ročníku, Oslava, odkazuje nejen k 100. výročí založení Československa, ale zároveň i k dvacetileté tradici největší přehlídky módy a designu ve střední Evropě.

Další informace o Sans Souci najdete na www.ss-gd.comFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Sans Souci | Designblok 18 – prezentace exkluzivních svítidel