Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Prezentace kolekce zahradního nábytku Máj značky Egoé ve spolupráci s prof. ak. arch. Jiřím Pelclem

28.5.2015 proběhla na terase ve 4.patře obchodního domu Tesco MY, Národní 26, Praha 1, prezentace kolekce zahradního nábytku Máj značky Egoé ve spolupráci s prof. ak. arch. Jiřím Pelclem.

Egoé je značka založená společností mmcité, jež se dlouhodobě zabývá designem a výrobou moderního městského mobiliáře. egoé přenáší zkušenosti mmcité z veřejného do soukromého prostoru. Byla založena v 2005 s cílem přinést nové výtvarné prvky do každodenního života. Nábytek je vhodný pro užití ve všech typech soukromých venkovních prostor, jako jsou zahrady, atria, dvory ale i zahradní restaurace či uzavřené parky. Je navržen našimi i zahraničními designery.

Společnost mmcité je dodavatelem kvalitních prvků městského mobiliáře. Prostřednictvím drobných prvků mění tvář měst už více než dvacet let. Stala se jedním z největších výrobců městského mobiliáře v Evropě.

Egoé přináší v roce 2015 řadu novinek včetně ojedinělé kolekce zahradního nábytku Máj ve spolupráci s prof. ak. arch. Jiřím Pelclem. Podle slov autora je kolekce nábytku máj ohlédnutím do světa přírody a zahrad, do světa klidu a snění. Nábytek je koncipován v organických formách, záměrně kontrastních k minimalistickým trendům současných interiérů.

Celou kolekci designového zahradního nábytku představuje společnost v nově zrekonstruovaném showroomu na adrese egoé, Pobřežní 66, 186 00 Praha 8 – Karlín a k nahlédnutí je i na www.egoe.cz.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Prezentace kolekce zahradního nábytku Máj značky Egoé ve spolupráci s prof. ak. arch. Jiřím Pelclem