Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Představení módní kolekce Navarila: Jaro/léto 2015

13.5.2015 proběhlo v butiku Navarila, Elišky Krásnohorské 4, Praha 1 (metro Staroměstská), představení módní kolekce Navarila: Jaro/léto 2015.

Label: NAVARILA® design by Martina Nevařilová

M.A.Martina Nevařilová patří k předním českým módním tvůrcům. Vystudovala oděvní design na Vysoké škole uměleckoprůmyslové, po absolutoriu se vydala vlastní cestou a již přes 15 let navrhuje a zadává vyrábět vlastní autorské kolekce pletáže u českých manufakturních výrobců / zatím stále ../, pod autorskou známkou- NAVARILA® design by Martina Nevařilová.

Kromě prezentace pravidelných, převážně úpletových kolekcí ve svém autorském butiku v Praze na Starém městě, nabízí obchodní zastoupení své značky také v jiných módních obchodech v české republice, kde majitelé zastávají podobnou filozofii přístupu k zákazníkovi v důrazu na originálnost a kvalitu sortimentu svého butiku, včetně cenové dostupnosti . Martina Nevařilová je držitelkou ocenění za Vynikající design -2006, titulu Výtvarník roku 2006 – Prague Fashion week, byla nominována na cenu Grand Design při Designblok 2009, 2010.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Představení módní kolekce Navarila: Jaro/léto 2015