Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Představení módní kolekce Future Artstyle

28. 7.-31. 8. / IP Submarine Restaurant / Móda

28.7.2017 proběhlo v restauraci IP Submarine, Bělehradská 122, Praha 2 (na I.P.Pavlova) představení módní kolekce Future Artstyle.

Představení nové kolekce „No shame“, která podporuje lesbickou komunitu na Prague Pridu.

Návštěvníci si mohli vyzkoušet a koupit oblečení ze všech kolekcí FA:
• Be proud , Shine , SprinGirl , No shame

Future Artstyle

„Jmenuji se Alžběta Poláková a jsem creative designer ve fashion brand Future Artstyle, která byla založena v roce 2016 za účelem originálního spojení umění s módou.

Ve chvíli, kdy jsem byla na dně z nepředvídatelnosti a osudu života, jsem našla novou cestu, jak se cítit lépe. Touto cestou byl únik ke kreslení obrazů a tvorbě návrhů na tetování. Objevila jsem v tom novou náplň času, zájem, uklidnění i zábavu. Hodiny bolesti a strachu z budoucnosti jsem vložila na papír a našla nejúčinnější terapii, kterou je umění.

Značka Future Artstyle vznikla na základě stránky Future Art s mou uměleckou tvorbou, kam vkládám své obrazy, návrhy a poezii. Každý obrázek či slovo znamená část mé mysli, nálady i mých pocitů.
Spojením slov FUTURE a ART vznikla myšlenka nesmrtelnosti umění, které je součástí každodenního bytí. Slovo STYLE jen podtrhuje originální spojení umění s módou.

Future Artstyle je značka založena na vlastním prožívání, originalitě, stylu a podstatě být sám sebou a být hrdý. Jednotlivé návrhy jsou dělány s odlišnou myšlenkou a jinými pocity, ale se stejným cílem – vyjádřit vnitřní hlas, vnitřní umění, neboli „Find art inside“. FA není jen značka, je to názor, cítění a prožívání. Je to způsob vyjádření podstaty v kráse umění.

Jelikož je tato značka postavená na principu originality, tak každý typ návrhu je pouze v omezeném množství, které se už nebude později opakovat. FA není určeno pro masu lidí, ale naopak pro jednotlivce, kteří mají rádi styl, originalitu a výjimečnost. Každý typ oblečení je k dostání maximálně ve 20 kusech. Podslogan značky: „be you, be proud“ vystihuje tuto myšlenku. Buď hrdý a buď sám sebou. Každý kdo nosí FA je jedním z nás. Osobní přístup, jednání i předání.“

Future Artstyle

http://betuska9.wixsite.com/futureartstyle

 Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Představení módní kolekce Future Artstyle