Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Pozor, pohyb! Večerní pop-up v novém ateliéru SYN v pohybu

27.5.2015 se konal Večerní pop-up v novém ateliéru SYN v pohybu, U železné lávky 6, Praha 1 (přímo naproti metru Malostranská) pod názvem Pozor, pohyb!.

„SYN v pohybu poprvé otevírá brány svého nového ateliéru a chce tento výjimečný večer rozpohybovat společně s vámi.

Budeme pro vás mít přichystanou naši kolekci SS 2015. Ať už se vám líbí barevnější kolekce Polární záře či Azzuro, nebo decentnější Stříbřitá oblaka, vše si budete moci vyzkoušet a případně také zakoupit.“

Značka SYN v pohybu dokáže originálně a nepřehlédnutelně rozhýbat individualitu a osobitý styl i ve sportu. V nové kolekci SS2015 navržené zejména pro běh a atletiku vás dostane do pohybu kvalitní funkční sportovní oblečení s vlastním potiskem netradičního designu geometrických motivů. Barevnost šesti dámských kompletů byla inspirována polární září, zatímco čtyři pánské komplety v sobě odrážejí nebeskou modř Azzuro. To vše doladěno čepicemi vytvořenými ve spolupráci s Bekoff.cz s vámi zkrátka musí pohnout.

O absolutní komfort, ať už se pohybujete jakkoli náročně, se starají kvalitní, lehké a prodyšné vnitřní materiály s funkcí odvádění potu. O naprostou pohodu během pohybu za jakéhokoli počasí se pak starají vnější vysoce prodyšné materiály s vysokou nepropustností vody a větru. Vše je vyráběno výhradně v České republice ve spolupráci s firmou oblékající přední české sportovce.

Módní značku SYN v pohybu rozhýbala oděvní designérka Kristina Synek. Než se tak stalo, vystudovala obor Textilní marketing na Technické univerzitě v Liberci a Oděvní design na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Její první důležitý pohyb jste mohli zaznamenat už v roce 2009, kdy se dostala do finále soutěže Top Styl Designer 09 při veletrhu Styl a Kabo. V roce 2014 byla vybrána mezi 5 nejlepších designerů v rámci projektu Sci-fi safari a v témže roce rozpohybovala i svou vlastní autorskou kolekci pod značkou SYN v pohybu za pomoci Břéti Stromka a Petry Šubrtové, kterým filozofie značky pohnula nejen srdcem, ale i duší.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Pozor, pohyb! Večerní pop-up v novém ateliéru SYN v pohybu