Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Pop-Art Show by Ondra Michálek – Mátový vlk a Wona Wena (již skončeno)

22. 3.-24. 3. / / Streetart a graffiti

Ve dnech 22. – 24.3.2018 se v coworkingovém centru a galerii Meet Art, 28. pluku 7, Praha 10, konala zajímavá Pop-Art Show by Ondra Michálek – Mátový vlk a Wona Wena. Všechny fotky: autoři.

Pop-artová výstava Pop-art Show měla koncept v dvojsmyslných významech a v momentu překvapení. Za každým obrazem se skrývá příběh zasahující za hranice plátna.
Ondra Michálek se živí se jako pop-artový ilustrátor a malíř pod uměleckým pseudonymem Mátový vlk. Mimo jiné je také spoluzakladatelem pražské galerie a sdíleného ateliéru Meet Art. Svou tvorbu si zakládá na svém ikonickém, úderném a jasně rozpoznatelném stylu, který nezůstává bez názoru.
Wona Wena, streetová umělkyně a fashion designérka žijící a tvořící v Praze. Za pseudonymem Wona Wena se skrývá mnoho osob a charakterů, které se plíživě ukrývají v tvorbě, a tím vytvářejí ojedinělé umělčino prostředí.
Nadčasová díla plná provokace, sytých barev, krásných žen a popkulturních symbolů si bylo možné prohlédnout v suterénu secesního domu.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Pop-Art Show by Ondra Michálek – Mátový vlk a Wona Wena (již skončeno)