Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

MBPFW Přehlídka My little square: Lem & Dana Bezděková & Jana Vrána

6. 9.-6. 9. / Koncept story / Móda

6.9.2016 proběhla u módního a design showroomu Koncept story, Řezáčovo náměstí 3, Praha 7, zajímavá módní přehlídka My little square: Lem & Dana Bezděková & Jana Vrána. Poznámka pro zájemce: nejdřív je Petrův záznam přehlídky (je lepší) a až pak ten můj.

Fanoušci futuristických a konceptuálních tendencí v módě a šperku mohli jásat. V holešovickém showroomu mladého designu Koncept Story v rámci letošního Mercedes Benz Prague Fashion Week proběhla jedinečná módní performance pod širým nebem s názvem My little square, ve které své vesmírné inspirace propojily respektovaná taneční umělkyně Jana Vrána a dvě hostující designérky Koncept Story, šperkařka Dana Bezděková a módní návrhářka Lucie Erban Marešová.

„Na ruce nosíš prsten, který vypadá jako malý čtvereček. Jednou jsi ho našla na zemi, nevzpomínáš si už, kdy a kde se to stalo, ale víš jistě, že těsně před tím spadla třpytivá hvězda a ty sis něco přála, “ zvali na performanci designéři showroomu Koncept Story. Touto akcí pomyslně navázali na povedenou módní performanci Milky Way, která na pražském Řezáčově náměstí proběhla během Mercedes Benz Prague Fashion Week v březnu 2016 a mezi diváky slavila nevídaný úspěch.

Novinky si však nepřichystali pouze hosté Koncept Story. Zbrusu nové produkty předvedlo i stálé osazenstvo holešovického showroomu třeba šperkařka Kristýna Malovaná poprvé sáhla po nerezové oceli, Nastassia Aleinikava ukázala kolekci, kterou vytvořila pro label Lake a ukrajinský týden módy a ve které hraje hlavní roli artyčok, a Petra Pitelková alias Petiteé představila Three Little Stories, tedy jedinečné šaty, které s úspěchem prezentovala na renomované akci Fashionclash v Maastrichtu.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
MBPFW Přehlídka My little square: Lem & Dana Bezděková & Jana Vrána