Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

MBPFW: dry milk of virgin mary & vicena

23. 3.-23. 3. / Koncept story / Móda

23.3.2016 proběhla u módního a design showroomu Koncept story, Řezáčovo náměstí 3, Praha 7, zajímavá módní přehlídka dry milk of virgin mary & vicena.

Holešovický Koncept Story připravil na středu 23.3.2016 v rámci MBPFW netradiční událost, která spojila módu s hudbou a uměním.

Módní performanci Milky Way nachystali společně vizuální umělec a stálý člen osazenstva Koncept Story Ondřej Vicena a mladý fashion kolektiv dry milk of virgin mary (Kateřina Hynková, Mia Jadrna, Eliška Knotková, Tereza Švolíková, Maria Nina Václavková). Jak název napovídá, zůstává inspirací pro jejich vystoupení téma Koncept Story pro první čtvrtletí roku 2016, Mléčná dráha. „Odtrhneš plastový uzávěr. Má modrou barvu stejně jako tvoje nehty, které sis před časem malovala. Vysuneš brčko a zkoušíš se napít. Bílá kapka odlétla směrem od tebe a zase se vrátila. V beztížném stavu chutná mléko nejlépe. Podíváš se ven z okna a vidíš Mléčnou dráhu zase z trochu jiného úhlu pohledu.“ Pomyslnou třešničkou na dortu večera pak byla světelná show tvůrčího kolektivu BLOK_4, tedy umělců, kteří se ve své práci zaměřují především na nová média, hudbu, film a hru světel.

Koncept Story během této módní události zároveň přivítal dva nové členy. Prvním z nich je zbrusu nová módní značka Oneday, která je založena na kolaboraci s umělci z různých uměleckých oborů, druhým členem pak je Anna Leschingerová z uskupení UKOLEM, která v Koncept Story představí kromě svých kolekcí i nové autorské batohy.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
MBPFW: dry milk of virgin mary & vicena