Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Léna Brauner & IM Cyber – KlokArt launch party

30. 3.-30. 3. / The Chemistry Gallery / Móda

30.3.2017 proběhla v The Chemistry Gallery, Bubenská 1, Praha 7, prezentace charitativního projektu Lény Brauner & IM Cyber.

Výtvarnice Léna Brauner a DJka IM Cyber jsou další dvojicí umělců, která se zapojila do projektu KlokArt. Jejich originální spolupráce pomůže Fondu ohrožených dětí získat finanční prostředky pro Klokánky.

„Spolu“ – tak Léna Brauner a IM Cyber pojmenovaly svoji vůbec první společnou tvorbu. Jejím výsledkem je výtvarný motiv, který ozdobí trička, plátěné tašky a skicové bloky. Každý, kdo si jejich KlokArt kolekci zakoupí, si zároveň bude moci stáhnout unikátní hudební mix.

„Hlavní myšlenkou bylo, že máme pracovat “spolu”, tudíž jsme se “propojily” v jednu okřídlenou můru, která by měla dětem přinášet krásné sny. Na ty je naladí i náš speciální soundtrack. Je kouzelné, když se může obraz rozeznít, a naopak – když hudba dostane křídla,“ jednohlasně kvitují spolupráci Léna Brauner a IM Cyber.

Motiv pro Klokánky představily Léna Brauner a IM Cyber ve čtvrtek 30. března 2017 v pražské Chemistry Gallery. Jejich kolekce bude následně v prodeji na Mall.cz a Slevomat.cz.

www.klokart.cz
www.klokanek.czFotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Léna Brauner & IM Cyber – KlokArt launch party