Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest mapy USE-IT Prague 2017

25. 7.-25. 7. / Mosaic house / Křest knihy

25.7.2017 se v klubu La Loca v Mosaic House, Odborů 4, Praha 2, konal slavnostní křest nové Use-It mapy Prague 2017.

Mapu pokřtili zakladatelka iniciativy Use-It Eva Křížová, bývalá dlouholetá ředitelka Prague City Tourism Nora Dolanská a dokumentarista a režisér Janek Rubeš, kterého můžete znát z pořadu Honest Guide.

———–

Mladí cestovatelé mají jiné potřeby, a proto potřebují jiné informace. „Kam jít na koncerty zadarmo? Mám čas jen na jedno muzeum, které? Platí tu holky za sebe? Chci klub bez turistů, kam chodíte vy?“

Čím dál více evropských měst poskytuje mladým cestovatelům své USE-IT mapy a průvodce, internetové stránky a informační centra.

Nejdůležitější je, že USE-IT nemyslí jen na turistický ruch. USE-IT umožňuje mladým cestovatelům vymanit se z turistické bubliny, setkat se s místními mladými a aktivně objevovat OPRAVDOVÉ město.

A nemluvíme o malé cílové skupině, ale o 20 % všech individuálních cestovatelů. Takový dav si zaslouží zvláštní pozornost a ta se jmenuje USE-IT.

Obliba USE-IT map stále stoupá, svědčí o tom rostoucí poptávka i fakt, že nové USE-IT iniciativy v Evropě rostou jako houby po dešti. Aktuálně vyšlo, nebo brzy vyjde mapa ve 40 městech, od Portugalska až po Ukrajinu.Fotografie z výstavy