Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest knih Michaela Třeštíka: Chceš-li rozesmát pánaboha a Ledaže se spletu

20. 11.-31. 12. / / Křest knihy

20.11.2018 proběhl v restauraci Avion, Heřmanova 29, Praha 7, křest knih Michaela Třeštíka: Chceš-li rozesmát pánaboha a Ledaže se spletu.

Ledaže se spletu

Sbírka sebeironických postřehů od nejpopulárnějšího seniora, který baví český internet svým pověstným ostrovtipem. České zdravotnictví a lázeňství by mělo opustit doktrínu, že zdraví vzniká brzkým vstáváním. Ono je vždycky víc možností. Teď třeba jsem si říkal, že bych si měl zacvičit. Ale pak mě napadlo, že bych si taky mohl dát cigáro, nebo uvařit kávu. A z toho už se vybrat dá… Úskalí manželství, politika i každodenní život v podobě hravých statusů nacházejících vtip v paradoxech všedního dne.

Dramatický a emotivní příběh „Chceš-li rozesmát pánaboha“ klade otázky po smyslu odvahy a strachu, štěstí i utrpení, paměti a zapomínání, piety i lhostejnosti. Má pevnou románovou formu, přestože všechny postavy i všechny děje jsou přísně autentické. Název, který je části bonmotu Woody Allena „Chceš-li rozesmát pánaboha, řekni mu své plány“, odkazuje k nepředvídatelnosti lidských osudů obecně a ve dvacátém století obzvlášť.Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Křest knih Michaela Třeštíka: Chceš-li rozesmát pánaboha a Ledaže se spletu