Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Křest katalogu značky Penocze 2011 – 2017

19. 12.-31. 1. / Koncept story / Design

19.12.2017 proběhl v showroomu Koncept story, Řezáčovo náměstí 3, Praha 7, křest katalogu značky Penocze 2011 – 2017, který je zde k dostání.

Penocze s.r.o. = Dagmar Petrovická, Eva Nováková, Irena Czepcová.

Poprvé se autorky setkaly v ateliéru Sklo na Fakultě umění a designu Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. Jejich vzájemným východiskem není jen společné studium, ale hlavně přístup k materiálu a jeho struktuře. Často ve své tvorbě uplatňují umělé světlo, čemuž vždy předchází průzkum hledání vztahů mezi objektem, prostorem, instalací a jeho divákem. V současnosti propojují konceptuální tendence s tradičními materiály, z nichž vytvářejí site-specific instalace a objekty pod společným názvem penocze.

Zaměřujeme se na práci s transparentními materiály, soustředíme se především na sklo a jeho kombinaci s industriálními materiály jako je beton či kov. V návrzích spojujeme praktické řešení s osobitým designem. Náš výtvarný rukopis, dokážeme přizpůsobit potřebám a požadavkům klienta. Naším cílem je najít odpovídající individuální řešení pro každý projekt. Řešení výsledného projektu předkládáme klientům formou realistických 3D vizualizací. Pracujeme s respektem k zadání a vše co děláme, děláme s láskou ke sklu.

http://www.penocze.com/Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Křest katalogu značky Penocze 2011 – 2017