Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Jednovečerní výstava Pavlíny Hlavsové: Krajina Suburbie

V pátek 5.6.2015 se v prostorech uměleckého studia spolku Prám, Čerpadlová 4b, Praha (vlak, tram, bus Nádraží Libeň), konala jednovečerní výstava Pavlíny Hlavsové: Krajina Suburbie.

Tento soubor budete moci spatřit v rámci výstavy Diplomanti AVU 2015 od konce června do začátku srpna 2015 ve Veletržním paláci Národní galerie.

Hrdinkou večera byla stálá rezidentka PRÁMu Pavlínka Hlavsová. Představila svou diplomovou práci “KRAJINA SUBURBIE”, kterou završuje své studium v ateliéru Lukáše Rittsteina na AVU. Její absolventská práce reflektuje neustálý růst předměstí vedoucí ke ztrátě srozumitelného města s jeho pevně danými hranicemi. “Ocitáme se v záplavě čehosi, co není ani městem ani venkovem, natož obytnou krajinou”, vysvětluje autorka. V její práci se snoubí architektonické motivy s metafyzickými představami a svým citlivým přístupem utváří nový pohled na opomíjená místa. Své objevy testuje různými procesy vlastní zvídavosti.

http://pavlinahlavsova.com/

V rámci večera se pak představily dvě kapely labelu Landmine Alert – KAPLAN BROS. (Cyril a Kryštof Kaplanovi) a MUTANTI HLEDAJ VÝCHODISKO (Jiří Konvalinka a Jan Vejražka). Spolu s nimi se představilo i nové uskupení SLADKOVOL Jana Janovce a Inaua, známých z dalších hudebních formací překračujících hranice rapu, punku a elektra.

http://mutantihledajvychodisko.cz/
http://www.landmine.cz/kapely/kaplan-bros/Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Jednovečerní výstava Pavlíny Hlavsové: Krajina Suburbie