Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Jednovečerní módní prezentace značky POP by Zuzana Kubíčková

21. 3.-21. 3. / Hauch gallery / Móda

21.3.2018 se v Hauch gallery, Pobřežní 20a, Praha 8 – Karlín, konal jednovečerní módní release značky POP by Zuzana Kubíčková.

Nová kapitola právě začíná! „POP“ je nová značka Zuzany Kubíčkové.  Nadčasové, lichotivé a ženské v nezaměnitelném stylu ZK. S kolekcí na jaro/léto 2018 začínáme psát zcela novou kapitolu.

Jméno Zuzana Kubíčková je synonymem ženské módy, citlivé kombinace barev a starých textilních technik aplikovaných do moderního oděvu. Krajky, výšivky a perly – to vše můžete najít v kolekcích této absolventky UMPRUM a stáží na školách ESAA Duperré v Paříži a na Iceland Academy of Arts v Reykjavíku, které od roku 2012 vznikají v jejím vlastním studiu v Praze. Na kontě má tato česká autorka i titul Módní designér roku z cen Czech Grand Design 2011.

ZUZANA KUBÍČKOVÁ STUDIO & SHOWROOM
KONTAKT:
Mánesova 84
120 00 Praha 2

http://www.zuzanakubickova.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Jednovečerní módní prezentace značky POP by Zuzana Kubíčková