Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Fjällräven Kånken Essentials launch

23. 8.-31. 12. / Freshlabels / Design

23.8.2018 proběhlo ve Freshlabels Backpack Store, Panská 9, Praha 1, slavnostní uvedení řady Fjällräven Kånken Essentials.

Organizátoři představili novinkové doplňky ve Fjällräven nabídce, které vyladí jakýkoliv batoh Kånken. Polstrované foto organizéry, penály do školy, termo obaly na jídlo a spoustu dalšího najdete exkluzivně ve Freshlabels Backpack Store.

………..

Åke Nordin, světová legenda outdoorových aktivit, jeden z nejvýznamnějších švédských inovátorů a podnikatelů se ve 24 letech rozhodl založit firmu Fjällräven v Örnsköldsviku. Fjällräven brzy vybudoval silnou pozici na outdoorovém trhu a jeho výrobky jsou pro mnoho lidí symbolem a značkou outdoorového vybavení a každodenního života.

………..

Víc než tisíc jedinečných batohů pro každá záda na jednom místě. Freshlabels Backpack Store je teď nově i online. Vybírejte batohy, tašky, ledvinky, obaly a spoustu dalších doplňků z naší kurátorované selekce značek z celého světa, které jinde nenajdete. A jestli si je chcete osahat, rádi pomůžeme s výběrem i offline v Backpack Store v Panské 9 v centru Prahy.

 Fotografie z výstavy

×

Publikační licence

Tento web podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0

V případě jakýchkoli dotazů prosím kontaktujte autora na martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Fjällräven Kånken Essentials launch