Martin Fryč

Cenník reklamních bannerů ikona
Ceník reklamních bannerů

Ceny webových bannerů na stránkách Martina Fryče

Vážení a milí galeristé, zástupci muzeí a dalších vystavujících institucí,jak jste si asi již všimli, stal se z mojí dokumentace a propagace pražských výstav jistý fenomén, který zarezonoval se společensko-kulturní poptávkou a již několik let vzbuzuje oprávněný zájem ze strany (nejen) kulturní veřejnosti.Od přelomu let 2008/2009 do dneška se mi podařilo zdokumentovat a na facebooku zveřejnit reportáže o počtu výstav, který i mě samotného překvapuje – aktuálně se totiž blíží 10.000. Při průměru 5-8 výstav denně (v pracovních dnech) je to vlastně pochopitelné.

Nyní tedy nastal zásadní krok – a tím jsou moje vlastní web stránky www.martinfryc.eu

Kromě zásadního faktu, že tyto stránky zpřístupňují mé reportáže i lidem mimo facebook (tedy všem zájemcům), mají i řadu dalších výhod, mezi které patří kategorizace výstav podle druhu, lokality a času + také profily jednotlivých institucí.

Obracím se na Vás jako na zástupce nejvýznamnějších galerií, muzeí a dalších organizací, s první zaváděcí nabídkou placené inzerce na těchto webových stránkách, které již nyní vykazují vysokou týdenní návštěvnost. Ve výběru ploch pro inzerci spolupracujeme s odborníky na efektivitu pohybu očí ve vztahu k reklamě.

Inzerce by vám měla přinést vyšší návštěvnost především ze strany aktivní části kulturní sféry, která se zajímá o výstavy a další kulturní akce.Ceny jsme do začátku stanovili mírnější, s tím že budou podle poptávky případně stoupat. Ceny za inzerci jsou vždy za jednotlivý banner za 1 týden.Výnosy z inzerce by měly pomoci uhradit náklady spojené s touto web stránkou + náklady na technické vybavení atd. Do budoucna by také mohly případně umožnit mé osobě se této oblasti věnovat více.

Na náklady za inzerci Vám vystavíme standardní daňový doklad.

Reportáže o jednotlivých výstavách, tak jak je návštěvníci webu znají, budou samozřejmě i nadále zdarma – nicméně při mé denní návštěvnosti výstav je vyšší rotace a tudíž je dobré výstavu či instituci podpořit bannerovou reklamou.

Děkuji za pozornost a budu se těšit na další spolupráci.

S pozdravem Martin Fryč

Pro objednávku: Jakub Stejskal | Marketing
james.stejskal@gmail.com
731 021 526

Přes 10 000 návštěv měsíčně


Uvedené ceny platí na jeden týden (7 dní)

pricing